-
,for, Item ID-
- #792123
- Providers like you icon 10
- Air Wick® #RAC78046
Scented Oil Warmer, 1.75 x 2.69 x 3.63, White, 6/Carton
FRESHENER,WARMER UNIT,WH (6/CT) D/S
Features
- Adds a consistent long-lasting fragrance to any room.
- Adjustable to control fragrance intensity.
- Rotating plug for horizontal and vertical outlets and leaves the second outlet free.
- More …
Product Details Email
Product Specifications
| McKesson # | 792123 |
|---|---|
| Manufacturer # | RAC78046 |
| Manufacturer | Air Wick® |
| Country of Origin | Unknown |
| Color(s) | White |
| Depth | 2.69" |
| Disclaimer Statement | Only for use with Air Wick scented oil fresheners. Reckitt Benckiser is not responsible if refills other than Air Wick are used. |
| For Use With | Air Wick® Scented Oil Refills |
| Global Product Type | Oil Air Freshener Dispensers |
| Height | 3.63" |
| Material(s) | Plastic |
| Post-Consumer Recycled Content Percent | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent | 0% |
| Product Biodegradability Indicator | N |
| Product Compostability Indicator | N |
| Total Recycled Content Percent | 0% |
| UNSPSC | 47131812 |
| Width | 1.75" |
Features
- Adds a consistent long-lasting fragrance to any room.
- Adjustable to control fragrance intensity.
- Rotating plug for horizontal and vertical outlets and leaves the second outlet free.
- Use with your favorite Air Wick® scented oil refill fragrances.
More Information
Frequently Viewed Together
-
,for, Item ID-
- #864689
- McKesson Brand #16-6399
-
,for, Item ID-
- #276009
- Solventum Corporation #30000
-
,for, Item ID-
- #218271
- Cardinal #6114-
-
,for, Item ID-
- #215607
- Cardinal #6113-
-
,for, Item ID-
- #521419
- Solventum Corporation #63500
-
,for, Item ID-
- #537469
- Kimberly Clark #91072
-
,for, Item ID-
- #869440
- Fabrication Enterprises #11-1713
-
,for, Item ID-
- #348286
- Solventum Corporation #55501
-
,for, Item ID-
- #894614
- Shamrock Scientific #UPCR-1034
-
,for, Item ID-
- #762017
- J & J Sales #08137003314
-
,for, Item ID-
- #491004
- Solventum Corporation #55000
-
,for, Item ID-
- #684068
- Cardinal #6115-
-
,for, Item ID-
- #724548
- J & J Sales #38137004170
-
,for, Item ID-
- #985343
- PDC Healthcare #THERMD24
-
,for, Item ID-
- #276010
- Solventum Corporation #31500