-
,for, Item ID-
- #613234
- Rubbermaid® #RUB86028
Regeneration Recycled Plastic Letter Tray, 6 Sections, Letter Size Files, 9.13" x 15.25" x 2.75", Black
TRAY,REGEN LTR 6PK,BK BLACK
Features
- Self-stacking design.
- Simple, clean lines go with any décor.
- Sturdy plastic.
- More …
Product Details Email
Product Specifications
| McKesson # | 613234 |
|---|---|
| Manufacturer # | RUB86028 |
| Manufacturer | Rubbermaid® |
| Country of Origin | Unknown |
| Color Family | Black |
| Color(s) | Black |
| Depth | 15.25" |
| For File Size | Letter |
| Global Product Type | Horizontal & Stacking Desktop Document Racks & Sorters |
| Green Information | Plastic contains 70% total recycled content. |
| Height | 2.75" |
| Load Orientation | Front |
| Material(s) | Plastic |
| Number of Compartments | 6 |
| Product Biodegradability Indicator | N |
| Product Compostability Indicator | N |
| UNSPSC | 44111503 |
| Width | 9.13" |
Features
- Self-stacking design.
- Simple, clean lines go with any décor.
- Sturdy plastic.
Frequently Viewed Together
-
,for, Item ID-
- #810705
- Health Care Logistics #2306
-
,for, Item ID-
- #942531
- PDC Healthcare #1-810
-
,for, Item ID-
- #905160
- Health Care Logistics #6403
-
,for, Item ID-
- #876703
- Jobar International #JB4722
-
,for, Item ID-
- #587922
- Shamrock Scientific #UPCR3021
-
,for, Item ID-
- #1113018
- Health Care Logistics #2117
-
,for, Item ID-
- #951452
- Market Lab Inc #6459
-
,for, Item ID-
- #935091
- Market Lab Inc #0393
-
,for, Item ID-
- #954769
- Health Care Logistics #2121
-
,for, Item ID-
- #742695
- Health Care Logistics #2914
-
,for, Item ID-
- #552205
- United Ad Label #ULFP703
-
,for, Item ID-
- #993720
- PDC Healthcare #59704160
-
,for, Item ID-
- #1014960
- Medegen Medical Products LLC #50-45
-
,for, Item ID-
- #954775
- Health Care Logistics #2118