-
,for, Item ID-
- #1023985
- Command™ #MMM17304ES
Cable Bundler, White, 2/Pack
ORGANIZER,CABLE,2PK
Features
- For work or home offices and entertainment areas.
- Keeps cords out of the way.
- Ideal for organizing multiple cord sizes.
- More …
Product Details Email
Product Specifications
| McKesson # | 1023985 |
|---|---|
| Manufacturer # | MMM17304ES |
| Manufacturer | Command™ |
| Country of Origin | Unknown |
| Cable Management Type | Strap |
| Color Family | White |
| Color(s) | White |
| Depth | 1" |
| Global Product Type | Cord & Cable Routing Clips |
| Length | 3.63" |
| Package Includes | (3) Adhesive Strips |
| Post-Consumer Recycled Content Percent | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent | 0% |
| Special Features | Medium Cord ClipsWeight Capacity: 2 lbs. |
| Total Recycled Content Percent | 0% |
| UNSPSC | 39121703 |
| Width | 1" |
Features
- For work or home offices and entertainment areas.
- Keeps cords out of the way.
- Ideal for organizing multiple cord sizes.
- Damage-free hangingholds strongly and removes cleanly.
Frequently Viewed Together
-
,for, Item ID-
- #810705
- Health Care Logistics #2306
-
,for, Item ID-
- #1082239
- Masimo Corp #4253
-
,for, Item ID-
- #742788
- Masimo Corp #2055
-
,for, Item ID-
- #1213700
- Marina Medical Inc #180-140
-
,for, Item ID-
- #1159185
- PDC Healthcare #THERMD16
-
,for, Item ID-
- #780700
- Masimo Corp #2365
-
,for, Item ID-
- #972782
- Health Care Logistics #2388-01
-
,for, Item ID-
- #812639
- Unimed - Midwest #BHQH004060
-
,for, Item ID-
- #925159
- Philips Healthcare #989803145071
-
,for, Item ID-
- #835379
- Sage Services Group #A01-10B
-
,for, Item ID-
- #833814
- Health Care Logistics #17352
-
,for, Item ID-
- #558604
- Electro Medical #3-P
-
,for, Item ID-
- #227239
- O&M Halyard Inc #71900
-
,for, Item ID-
- #641584
- Natus Medical #CB0102
-
,for, Item ID-
- #900484
- PDC Healthcare #T-512-1