-
,for, Item ID-
- #735723
- V. Mueller #889532
Grasper Snowden-Pencer® Gold-Line® 10 mm Spoon Cup Jaw 32 cm 10 mm
GRASPER, G-LINE SPN CUP SPRNG HNDL 10MM 32CM
Product Details Email
Product Specifications
| McKesson # | 735723 |
|---|---|
| Manufacturer # | 889532 |
| Brand | Snowden-Pencer® Gold-Line® |
| Manufacturer | V. Mueller |
| Country of Origin | Unknown |
| Application | Grasper |
| Buy American Act (BAA) Compliant | No |
| Grasping Type | 10 mm Spoon Cup Jaw |
| Shaft Length | 32 cm |
| Shaft Size | 10 mm |
| Trade Agreement Act (TAA) Compliant | No |
| UNSPSC Code | 42294908 |
Frequently Viewed Together
-
,for, Item ID-
- #911819
- McKesson Brand #532
-
,for, Item ID-
- #962205
- McKesson Brand #520
-
,for, Item ID-
- #487435
- McKesson Brand #43-1-778
-
,for, Item ID-
- #1110139
- McKesson Brand #43-1-5813
-
,for, Item ID-
- #487602
- McKesson Brand #43-2-809
-
,for, Item ID-
- #487603
- McKesson Brand #43-2-810
-
,for, Item ID-
- #487442
- McKesson Brand #43-1-809
-
,for, Item ID-
- #1110138
- McKesson Brand #43-1-5812
-
,for, Item ID-
- #970144
- McKesson Brand #43-1-811
-
,for, Item ID-
- #487605
- McKesson Brand #43-2-832
-
,for, Item ID-
- #487445
- McKesson Brand #43-1-832
-
,for, Item ID-
- #487604
- McKesson Brand #43-2-826
-
,for, Item ID-
- #487451
- McKesson Brand #43-1-872
-
,for, Item ID-
- #487443
- McKesson Brand #43-1-810
-
,for, Item ID-
- #970150
- McKesson Brand #43-1-870
-
,for, Item ID-
- #487452
- McKesson Brand #43-1-877